KLASREÜNIE 2021

Meer info volgt later...


Afstudeerjaar: 2010

ELEKTRICITEIT-ELEKTRONICA TSO

  • Baeyens Jonas
  • De Paepe Tom
  • De Raeve Nick
  • Torrekens Brecht
  • Van Eesbeek Mathias

ELEKTROMECHANICA TSO

  • Gaublomme Laurens
  • Lemaitre Michiel
  • Leyman Maarten
  • Van de Woestijne Arno
  • Verhamme Simon

ELEKTRISCHE INSTALLATIETECHNIEKEN TSO

  • Backaert Arne
  • Coesens Jens
  • Coussens Frederik
  • De Backer Yorben
  • De Cang Pieter
  • De Coensel Mathias
  • De Ganck Arne
  • De Mezel Joeri
  • De Smet Matthias
  • De Smet Van Damme Glenn
  • De Vos Gert
  • Hellebaut Dennis
  • Van Bossele Thijs
  • Vervondel Brecht

HOUTTECHNIEKEN TSO

  • Cordeels Tom
  • Cornil Jan
  • Cruz Luzon Luca
  • De Prijck Wouter
  • De Smet Nils
  • De Vrieze Niels
  • De Winter Sven
  • D'Hondt Laurens
  • Kamoen Olivier
  • Schiettecat Kevin
  • Van Brantegem Bert
  • Vermeulen Lorenzo

MECHANISCHE VORMGEVINGSTECHNIEKEN TSO

  • De Pessemier Glenn
  • De Vuyst Hendrik
  • Van De Perre Kenny

STUUR- EN BEVEILIGINGSTECHNIEKEN SENSE

  • Claeys Michiel
  • De Roeck Cedric
  • Huyge Jelle
  • Liedts Gwenn
  • Van Trappen Tim
  • Vandevoorde Ruben

CARROSSERIE BSO

  • Balcaen Sebastiaan
  • Clerebaut Joeri
  • De Bruycker Gertjan
  • De Pelecijn Jonathan
  • De Rycke Jonas
  • De Wandel Jorik
  • Gistelinck Sammy
  • Haegeman Dieter
  • Maréchal Timothy
  • Matthijs Domien
  • Neyt Cédric
  • Poriau Thomas
  • Van Eeckhaut Samuel
  • Veldeman Bram
  • Verstuyft Tim

HOUTBEWERKING BSO

  • Botte Robin
  • Botteldoorn Tim
  • Coppens Joshua
  • Croes Robin
  • De Clercq Dylan
  • De Regge Björn
  • D'Heuvaert Glenn
  • Eeckhout Robin
  • Engelbert Robby
  • Gees Dominique
  • Hardat Sean
  • Heyse Tom
  • Van Canegem Pieter
  • Van den Bossche Wouter
  • Volkaert Yoni

WERKTUIGMACHINES BSO

  • Goossens Niels
  • Lafaut Jonathan
  • Marievoet Stijn
  • Meeschaut Dieter
  • Melkebeke Pieter
  • Mertens Lennart
  • Moreel Tim
  • Parmentier Pieter
  • Pieters Frederik

CARROSSERIE- EN SPUITWERK BSO 7de specialisatiejaar

  • Audoor Kevin
  • De Prez Robbie
  • Lievens Vincent
  • Meerman Jorn
  • Pannekoeke Kenneth
  • Verpoest Arnold

INDUSTRIELE HOUTBEWERKING BSO 7de specialisatiejaar

  • Beernaert Kevin
  • Branswijck Sam
  • De Naeyer Wouter
  • De Vos Dieter
  • Diependaele Tanguy
  • Duynslaegher Robin
  • Goessens Stijn
  • Van Den Noortgaete Matthias
  • Vandermassen Gerben
  • Vander Schueren Maarten
  • Van De Walle Sylvester
  • Vanommeslaeghe Willem
  • Van Ruyskensvelde Len

COMPUTERGESTUURDE WERKKTUIGMACHINES BSO 7de specialisatiejaar

  • Braekman Tim
  • Craeye Filip
  • De Smet Joris
  • Roos Kevin
  • Van den Broeck Gregory
  • Van Eeckhout Steven