KLASREÜNIE 2021

Meer info volgt later...


Afstudeerjaar: 2005

ELEKTRICITEIT-ELEKTRONICA TSO

  • Callebaut Bart
  • Carion Ive
  • De Leeuw Damien
  • De Moor Jeroen
  • D'Haeyer Tommy
  • Favril Yves
  • Maes Kristof
  • Melkebeke Karel
  • Naessens Benjamin
  • Roels Gerhard
  • Stevens Kristof
  • Stevens Glen
  • Van Der Putten Kristof
  • Vanommeslaeghe Bart

ELEKTROMECHANICA TSO

  • Cooreman Tomas
  • De Durpel Igmar
  • De Wever Tim
  • Schockaert Stiev
  • Solemé Niels
  • Van Cauwenberghe Bart
  • Van Der Eecken Timothy
  • Van Herpe Matthias

ELEKTRISCHE INSTALLATIETECHNIEKEN TSO

  • Bogaert Benny
  • De Pessemier Hans
  • Liedts Jens
  • Seghers Bartel
  • Steurbaut Stefaan
  • Vekeman Björn

HOUTTECHNIEKEN TSO

  • De Meyer Jeroen
  • De Moor Mathias
  • Ghijselinck Gwen
  • Persoons Jurgen
  • Stevens Davy
  • Van Heddegem Tim
  • Van Snick Laurenz

MECHANISCHE VORMGEVINGSTECHNIEKEN TSO

  • D'Hene Stephen
  • Godefroid Kenny
  • Hanssens Tim
  • Quinteyn Thibaud
  • Roelandt Sven
  • Van Bever Joris
  • Van de Maele Kenneth

STUUR- EN BEVEILIGINGSTECHNIEKEN TSO 7de specialisatiejaar

  • De Brouwer Daan
  • De Cock Koen
  • De Scheerder Davy
  • De Vriendt Jannick
  • De Vriendt Nico
  • Meert Pieter
  • Mievis Timmy
  • Schreyen Willem
  • Thiré Joeri
  • Van der Linden Leny
  • Verbruggen Brecht

CARROSSERIE BSO

  • Bauwens Kim
  • Borreman Gwen
  • Carlier Joris
  • De Moor Jürgen
  • De Mulder Tom
  • De Ruyver Pieter
  • Leroy Davy
  • Maroye Manu
  • Rouckhout Tim
  • Segers Stijn
  • Serlippens Kevin
  • Verbruggen Ken
  • Verheyen Michaël

BOUTBEWERKING BSO

  • Croes Kevin
  • De Cuyper Jochen
  • De Keukelaere Kenny
  • De Loor Ken
  • De Smet Kenneth
  • Dubois Cédric
  • Fosselle Gerrit
  • Iemants Joris
  • Lully David
  • Ponnet Peter
  • Van Den Berghe Sandrino
  • Versmessen Wim

CARROSSERIE- EN SPUITWERK BSO 7de specialisatiejaar

  • Beeckman Steven
  • Bockstaele Kjell
  • Casteur Ruben
  • De Keukelaere kevin
  • De Landsheere Kevin
  • De Poortere Bart
  • Dezutter Frederick
  • Meersschaut Gunther
  • Vandenabeele Didier
  • Van Den Bossche Bram
  • Van hessche David

INDUSTRIELE HOUTBEWERKING BSO 7de specialisatiejaar

  • De Neve Glenn
  • De Saedeleer Stefaan
  • De Smaele Stefan
  • De Smet Jan
  • Haelterman Glenn
  • Lietaer Sonny
  • Maegerman Andy
  • Wangermez Wim