KLASREÜNIE 2020

Ben je 5, 10, 15, ... of 50 jaar geleden afgestudeerd aan het PTI of PTHTI te Zottegem dan nodigen wij je uit op zaterdag 3 oktober 2020 om 19.00 u. in het Amarant paviljoen. Samen met je klasgenoten kan je alle geweldige verhalen terug ophalen... Je kan trouwens rekenen op de aanwezigheid van heel wat leerkrachten.
Wij zorgen voor een drankje en een hapje.

Alvast bedankt,

Amarant bestuur.


Afstudeerjaar: 2005

ELEKTRICITEIT-ELEKTRONICA TSO

  • Callebaut Bart
  • Carion Ive
  • De Leeuw Damien
  • De Moor Jeroen
  • D'Haeyer Tommy
  • Favril Yves
  • Maes Kristof
  • Melkebeke Karel
  • Naessens Benjamin
  • Roels Gerhard
  • Stevens Kristof
  • Stevens Glen
  • Van Der Putten Kristof
  • Vanommeslaeghe Bart

ELEKTROMECHANICA TSO

  • Cooreman Tomas
  • De Durpel Igmar
  • De Wever Tim
  • Schockaert Stiev
  • Solemé Niels
  • Van Cauwenberghe Bart
  • Van Der Eecken Timothy
  • Van Herpe Matthias

ELEKTRISCHE INSTALLATIETECHNIEKEN TSO

  • Bogaert Benny
  • De Pessemier Hans
  • Liedts Jens
  • Seghers Bartel
  • Steurbaut Stefaan
  • Vekeman Björn

HOUTTECHNIEKEN TSO

  • De Meyer Jeroen
  • De Moor Mathias
  • Ghijselinck Gwen
  • Persoons Jurgen
  • Stevens Davy
  • Van Heddegem Tim
  • Van Snick Laurenz

MECHANISCHE VORMGEVINGSTECHNIEKEN TSO

  • D'Hene Stephen
  • Godefroid Kenny
  • Hanssens Tim
  • Quinteyn Thibaud
  • Roelandt Sven
  • Van Bever Joris
  • Van de Maele Kenneth

STUUR- EN BEVEILIGINGSTECHNIEKEN TSO 7de specialisatiejaar

  • De Brouwer Daan
  • De Cock Koen
  • De Scheerder Davy
  • De Vriendt Jannick
  • De Vriendt Nico
  • Meert Pieter
  • Mievis Timmy
  • Schreyen Willem
  • Thiré Joeri
  • Van der Linden Leny
  • Verbruggen Brecht

CARROSSERIE BSO

  • Bauwens Kim
  • Borreman Gwen
  • Carlier Joris
  • De Moor Jürgen
  • De Mulder Tom
  • De Ruyver Pieter
  • Leroy Davy
  • Maroye Manu
  • Rouckhout Tim
  • Segers Stijn
  • Serlippens Kevin
  • Verbruggen Ken
  • Verheyen Michaël

BOUTBEWERKING BSO

  • Croes Kevin
  • De Cuyper Jochen
  • De Keukelaere Kenny
  • De Loor Ken
  • De Smet Kenneth
  • Dubois Cédric
  • Fosselle Gerrit
  • Iemants Joris
  • Lully David
  • Ponnet Peter
  • Van Den Berghe Sandrino
  • Versmessen Wim

CARROSSERIE- EN SPUITWERK BSO 7de specialisatiejaar

  • Beeckman Steven
  • Bockstaele Kjell
  • Casteur Ruben
  • De Keukelaere kevin
  • De Landsheere Kevin
  • De Poortere Bart
  • Dezutter Frederick
  • Meersschaut Gunther
  • Vandenabeele Didier
  • Van Den Bossche Bram
  • Van hessche David

INDUSTRIELE HOUTBEWERKING BSO 7de specialisatiejaar

  • De Neve Glenn
  • De Saedeleer Stefaan
  • De Smaele Stefan
  • De Smet Jan
  • Haelterman Glenn
  • Lietaer Sonny
  • Maegerman Andy
  • Wangermez Wim